Manege De Rosrakkers

Klik hier om de ondertitel te bewerken

Wedstrijdclub.


Een keer in de maand op zondag organiseren wij met onze club de Rosrakkers een onderlinge wedstrijd.

Kinderen die bij ons lessen mogen hier aan deelnemen. (die lid worden van de ponyclub)

Wij organiseren dressuur,springen,behendigheid en 1x in het jaar military(een soort van)

Aan het het eind van het seizoen organiseren verrassingsdag.


         Wedstrijdschema : 2019/20

 25 aug springen

15 september dressuur

 6 oktober springen

10 november springen

15 december kerst springen

12 januari dressuur + springen

16 februari carnavals springen

14-15 maart military

5 april behendigheid

17 mei springen

21 juni finale springen



Indeling onderlinge wedstrijd 12 januari

Dressuur

L

1 Britt-tosca

2 sharissa-sijtje

3 sophie-noa

4 maartje-babbeloe

5 daphne-carron

6 nikki-blacky

B2

1 gijs-sterre

2 dylana-xena

3 arienne-faith

4 lise-dena

5 anna-xena

6 tess-fjordy

7 shania-babbeloe

8 puck-blacky

B1

1 evin-boris

2 norah-sterre

3 nienke-diamant

4 zara-fjordy

5 daan-lady

6 charona-blacky

7 sammi-faith

A

1Caithlynn-boris

2 jill-ginger

3 sarah-lady

4 emma-diamant

5 veerle-ginger

6 marith-blacky



Springen

L

1 sharissa-tosca

2 nikki-dena

3 sophie-sterre

4 britt-babbeloe

5 maartje-tosca

B2

1 gijs-boris

2 daphne-kyra

3 anna-sterre

4 shania-diamant

5 dylana-dena

6 tess-boris

7 puck-tosca

8 arienne-sterre

9 lise-diamant

B1

1 sammi-ginger

2 charona-lady

3 nienke-fjordy

4 norah-boris

5 daan-ginger

6 cwan-xena

7 evin-diamant

A

1 jill-lady

2 emma-fjordy

3 veerle-lady

4 caithlynn-fjordy

5 marith-xena

Tijdschema dressuur en springwedstrijd 12 jan

9.30 Aanmelden dressuur L+B2

10.00 Dressuur L + B2

10.30 Aanmelden dressuur B1+ A

11.00 Dressuur B1 + A

Springen

13.30 Parcours lopen allemaal

14.00 Springen L+B2+B1+ A

2 ronden + evt barrage

Rond de klok van 16.30 prijsuitreiking

De tijden zijn richttijden we gaan gewoon achter elkaar door dus gelieve tussen door niet naar huis gaan



Tijdschema dressuur en springwedstrijd 

9.30 Aanmelden dressuur L+B2

10.00 Dressuur L + B2

10.30 Aanmelden dressuur B1+ A

11.00 Dressuur B1 + A


Springen

13.30 Parcours lopen allemaal

14.00 Springen L+B2+B1+ A

2 ronden + evt barrage

Rond de klok van 16.30 prijsuitreiking springen

De tijden zijn richttijden we gaan gewoon achter elkaar door dus gelieve tussen door niet naar huis gaan














.