Manege De Rosrakkers

Klik hier om de ondertitel te bewerken

Wedstrijdclub.


Een keer in de maand op zondag organiseren wij met onze club de Rosrakkers een onderlinge wedstrijd.

Kinderen die bij ons lessen mogen hier aan deelnemen. (die lid worden van de ponyclub)

Wij organiseren dressuur,springen,behendigheid en 1x in het jaar military(een soort van)

Aan het het eind van het seizoen organiseren verrassingsdag.


         Wedstrijdschema : 2018/19


2 september springen

7 oktober

11 november

16 december

13 januari

24 februari

16/17 maart

14 april

26 mei

23 juni


voorlopig schema



pas de deux zaterdag 24 november geef je nog gauw op 

meer info bij natascha uytendaal

  

 

 


Onderlinge springwedstrijd 7 oktober 2018

Categorie L:

1.Kristen Murton-Sijtje

2.Danielle van Opdorp-Dena

3.Sofie Smits-Tosca

4.Hanna van Acht-Sterre

5.Sharissa Prinsen-Babbeloe

6.Lieveke Groeneveld-Dena

7.Evania Vinke-Sijtje

8.Imke Prins-Sterre

9.Maartje Kievit-Tosca

10.Emma Teulings-Dena

11.Britt Schevers-Babbeloe


Categorie B2:

1.Sweva Wayling-Diamant

2.Jayla van der Hoofden-Sterre

3.Anna Drenth-Faith

4.Suze Jongenelen-Boris

5.Nikki Bijkerk-Babbeloe

6.Sophie Kievit-Sterre

7.Matti Ansems-Xena

8.Nikki Marijnissen-Tosca

9.Puck Ceelen-Faith

10.Veerle Groeneveld-Fjordy

11.Indy Frerichs-Xena

12.Roos Prins-Diamant

13.Madelon Verwijmeren- Aylin

14.Sterre Gerrits-Spot

15.Silvy de Hoogh-Faith

16.Marie van Baar-Boris

17.T’yanna Sips-Fjordy


Categorie B1:

1.Sammi Bijkerk-Boris

2.Evin Botani-Lady

3.Cwan Botani-Diamant

4.Dylana van Rijsbergen-Xena

5.Charona Frerejean-Donder

6.Lise Brader-Ginger

7.Tess Brader-Fjordy

8 Shania fikke-ginger

9 Indy Akkermans-carla


Categorie A:

1.Rosita Raaymakers-Carla

2.Lieke van Poeijer-Lady

3.Sara Teeuw-Clowe

4.Kiki Dierks-Donder

5.Emma Kievit-clowe

6.Jaelyn Pokkelaar-Lady

7.Joosje lillie v duin-Donder

8.Zara van Vugt-Carla

9 .lieve delhy- lady


Tijdschema

10.30 aanmelden alle categorieën

11.00 parcours lopen alle categorieën

11.15 springen categorie L B2 B1 A

12.45 parcours ombouwen +lopen

13.00 springen categorie L B2 B1 A

14.30 barrage voor degene die 2x foutloos zijn A B1 B2 A

16.00 prijsuitreiking